Take a fresh look at your lifestyle.

دیدار تیم ملی از بچه های موسسه ملائک

دیدار تیم ملی از بچه های موسسه ملائک قبل از بازی ایران کنیا

1 548

دیدار تیم ملی از بچه های موسسه ملائک

دختران بی سرپرست موسسه ملائک وقتی شنیدند بازیکنان تیم ملی فوتبال مهمانشان می شود، شب را نخوابیدند و برای فوتبالیست ها نقاشی کشیدند، عکس هایشان را تماشا کردند و تمام شب را با هیجان به صبح رساندند.

دیدار تیم ملی از بچه های موسسه ملائک

 

بچه های موسسه ملائک مسابقه ایران و کنیا را از نزدیک تماشا می کنند

دختران بی سرپرست موسسه ملائک به دعوت سرمربی تیم ملی و فدراسیون فوتبال، مسابقه فوتبال ایران و کنیا را از نزدیک در ورزشگاه آزادی تماشا و بازیکنان ملی کشورمان را تشویق می کنند.

دیدار تیم ملی از بچه های موسسه ملائک

امروز یکشنبه بازیکنان تیم ملی فوتبال به همراه سرمربی و تعدادی از مسئولان فدراسیون عازم موسسه خیریه ملائک شدند تا به عید دیدنی از دختران بی سرپرست این موسسه بپردازند.

دیدار تیم ملی از بچه های موسسه ملائک

 

حضور بازیکنان تیم ملی فوتبال آنچنان برای دختران این خانه هیجان انگیز بود که اکبر کریمی مدیرعامل موسسه می گفت: دختران از چشم انتظاری شب را نخوابیده اند.

 

دیدار تیم ملی از بچه های موسسه ملائک

همین هیجان و شادی هم موجب شد تا ساکنان خانه ملائک با اسپند و لبخند در به روی فوتبالیست ها باز کنند و با شیرین زبانی های کودکانه مختص به خود، به آنان خوش آمد بگویند.

موسسه خیریه ملائک که در استان تهران ۲ شعبه دارد و با هیات مدیره جمعی از جانبازان و آزادگان اداره می شود ، امروز در شعبه دوم با ۴۲ دختر بی سرپرست میزبان فوتبالیست هایی بودند که به آنان قول دادند در مناسبت های مختلف سری به آنان بزنند و بار دیگر مهمان این خانه باشند.

دیدار تیم ملی از بچه های موسسه ملائک

امیر قلعه نویی سرمربی تیم ملی نیز در این جمع از بازیکنان خواست تا با توسل به ائمه معصومین و مددجویی از آنان به میدان مسابقه عازم شوند و در مناسبت های مختلف نیز به دیدار ساکنان خانه ملائک بروند.

سرمربی تیم ملی در ادامه از همه اعضای خانه ملائک دعوت کرد تا در روز بازی تیم ایران – کنیا که روز سه شنبه هشتم فروردین مصادف با روز فیفا در استادیوم آزادی برگزار می شود، به دعوت فدراسیون حضور یابند و از نزدیک ضمن تماشای بازی، بازیکنان تیم را نیز تشویق کنند.

دیدار تیم ملی از بچه های موسسه ملائک

مهدی طارمی بازیکن سرشناس تیم ملی و لژیونر فوتبال نیز حضور در این خانه و در جمع دختران بی سرپرست ملائک را یکی از روزهای خوب زندگی توصیه کرد.

بازیکنان تیم ملی این مساله را نیز اعلام کردند که پیش از بازی های مهم تیم ملی، با خانه ملائک تماس حاصل کنند و از دختران این خانه برای پیروزی و موفقیت تیم ملی و سرافرازی کشورشان درخواست دعا داشته باشند.

در پایان بچه ها برای اعضای تیم ملی آرزوی موفقیت و پیروزی در مسابقات آسیایی داشتند.

 

1 نظر
  1. زهرا می گوید

    خدا اجر دهد شما را مرکز فوق العاده زحمت کشی هستند
    ممنون از تیم ملی فعال ایران

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.