۱۰ مرداد ۱۳۹۳
09925678803 malaek_charity@yahoo.com

جزئیات وبلاگ

  • Home / مقالات / یک مسابقه خیرخواهانه…
یک مسابقه خیرخواهانه برگزار می شود

دیدار خیریه ملائک با ستارگان هنر ایران

پویا امینی در نشست خبری مسابقه فوتسال خیریه که قرار است به نفع فرزندان موسسه خیریه ملائک برگزار شود گفت: این بازی اتفاق بسیار خوبی است که در جامعه هنرمندان روی میدهد. نقطه قوت این رویداد نیز مشترک برگزار شدن آن با موسسه خیریه ملائک است. در حقیقت این قبیل برنامه ها امتیاز خوبی برای ما هنرمندان محسوب میشود.

نشست خبری مسابقه فوتسال به نفع موسسه خیریه ملائک با تیم هنرمندان با حضور هومن جوادی مدیرعامل باشگاه «ستارگان سینما و موسیقی»، پویا امینی بازیگر سینما و تلویزیون و بابک زرینی (آهنگساز) در موسسه خیریه ملائک برگزار شد.

در ابتدای مراسم حیدری از اعضای موسسه ملائک که اجرای مراسم را به عهده داشت درخصوص رگزاری این مراسم گفت: هداف ما از برگزاری این مراسم این است که با قدمهای کوچک آینده روشنی را برای این بچه ها رقم بزنیم، خداوند را شاکر هستم که به ما این توان را داد که این حرکت را انجام دهیم. در این مسیر معتقدیم که نباید نتیجه گرا باشیم چرا که همه دلخوشی مان شاد کردن این 22 دختر حاضر در این خیریه است.

در ادامه اکبر کریمی مدیر موسسه ملائک گفت: این موسسه قصد دارد تا بازی فوتبالی میان تیم گروه همیاران ملائک و تیم فوتبال ستارگان هنر ایران برگزار کرده و منافع مالی این مسابقه برای تامین بخشی از هزینه های فرزندان این موسسه صرف شود.

او همچنین با اشاره به خلا قانون در خصوص نگهداری از بچه های بی سرپرست گفت: متاسفانه در کشور ما محدودیت و خلا قانونی در خصوص نگهداری از کودکان تا سقف 18 سالگی وجود دارد، درحالی که ما نمی دانیم دختر بی سرپرست را چپونه باید پس از این سن در جامعه به حال خود رها کنیم.

وی در پایان اضافه کرد: این کودکان به خاطر ناملایمتهای اجتماعی دچار آسیب شده اند و به کمکهای مادی و معنوی ما نیازمند هستند.

در ادامه نشست هومن جوادی مدیرعامل باشگاه «ستارگان سینما و موسیقی در خصوص حضور هنرمندان برای بازی در فوتسال خیریه توضیح داد: این تیم فوتسال از هنرمندانی از جمله هومن جوادی، پویا امینی، علی لهراسبی، مهدی صبایی، فرهاد جم، علی صالحی، کاوه خداشناس، مجید یاسر، بابک زرین، محمدرضا مهرانپور، سیاوش مفیدی، شهاب عباسی، علی کاظمی، حمید مهین دوست، رامین راستاد، آریا جهان میرزایی، میثم معافی، مهدی ماهانی و نیما نکیسا تشکیل شده است».

مدیرعامل باشگاه ستارگان هنر ایران ادامه داد: متاسفانه امروزه در دنیایی قرار داریم که سراسر آکنده از قضاوت نامهربانیها است اما حضور ما در این موسسه امروز برای همه ما آرامشی بسیار وصف ناشدنی به همراه داشت. این آرامش و این جو بسیار خوب به ما این نوید را میدهد که این دست لز فعالیتها هنوز هم فایده دارد و بیهوده محسوب نمی شود.

جوادی خاطرنشان کرد: به منظور حمایت از کودکان و نوجوانانی که در موسسه خیریه ملائک نگهداری می شوند در نظر داریم تا در روز جمعه 16 مردادماه اقدام به برگزاری مسابقه دوستانه فوتسالی بین دو تیم باشگاه «ستارگان سینما و موسیقی» و تیم فوتسال «همیاران ملائک» کنیم. ما هنرمندان در حقیقت در روز جمعه خمس و زکات فعالیتهای هنری و فرهنگی خود را در این بازی می پردازیم. در حقیقت هدف اصلی ما از برگزاری این بازی فوتبال نه فقط گلریزان بلکه خوشحال کردن کودکان و نوجوانان دختر تحت پوشش این موسسه است. سپهر هدایتی مربی تیم فوتسال «همیاران ملائک» در ادامه این برنامه گفت: هدف از برگزاری این مسابقه فوتسال خیر بوده و کمک و خوشحال کردن کودکان و نوجوانان تحت پوشش این موسسه خیریه را دنبال می کنیم. از مدیریت و مسئولان تیم فوتسال «ستارگان سینما و موسیقی» تشکر می کنم که این زمینه را فراهم کردند تا دیداری خیریه بین این دو تیم فوتسال و به منظور حمایت از افراد تحت پوشش این موسسه برگزار شود. مربی تیم فوتسال «همیاران ملائک» ادامه داد: نتیجه این بازی هرچه باشد تاثیری بر برنامه هایی که با هم برگزار می کنیم به صورت سالانه ندارد. زیرا نکته بسیار مهم برای ما این است که در بازی گذشته مشاهده کردیم که به دنبال این بازی روحیه کودکان دختر این موسسه چه اندازه بالا رفته است.

پویا امینی بازیگر سینما و تلویزیون در ادامه این نشست خبری گفت: این بازی اتفاق بسیار خوبی است که در جامعه هنرمندان روی میدهد. نقطه قوت این رویداد نیز مشترک برگزار شدن آن با موسسه خیریه ملائک است. در حقیقت این قبیل برنامه ها امتیاز بسیار خوبی برای ما هنرمندان محسوب می شود. وی افزد: خیلی علاقه مند و خوشحال هستم اگر این دست برنامه ها هنچنان ادامه داشته باشد تا شاهد پیوند هرچه بیشتر هنرمندان با یکدیگر و جامعه باشیم. خصوصا اینکه در شرایط اقتصادی حال حاضر که وضع نامطلوبی دارد اگر شاهد جاافتادن و کشل گیری این فرهنگ کمک و همیاری باشیم فضا و رویداد خوبی را رقم خواهیم زد.

لازم به ذکر است که حضور در این مراسم برای عموم آزاد است و علاقه مندان می توانند برای رزرو بلیط و کسب اطلاعات بیشتر با تلفن 22214445 تماس بگیرند. زمان برگزاری جمعه 16 مرداد 1393 ساعت 18 در مجموعه ورزشی هنگام آبفا.

مکان: میدان رسالت، خیابان هنگام، مجموعه ورزشی هنگام آبفا.

Leave a Reply

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.