۹ شهریور ۱۳۹۶
09925678803 malaek_charity@yahoo.com

جزئیات وبلاگ

  • Home / مقالات / مسابقه فوتسال ستارگان…
مسابقه فوتسال ستارگان سینما و موسیقی برای کودکان ملائک

سهیل سعادتمندی، به گزارش ستاره نیوز، کودکان بی سرپرست موسسه خیریه ملائک این بار هدف ستارگان سینما و موسیقی بود. ستارگانی که روز تعطیل خود را تمام وقت در اختیار آنها گذاشتند تا با برگزاری یک مسابقه فوتسال خیرخواهانه برای کودکان بی سرپرست از آنها حمایت نمایند.

در روز جمعه 17 مرداد همزبان با روز خبرنگار این تیم ستارگان سینما و موسیقی ایران بود که یکبار دیگر شعار احترام را فریاد زد اما این بار متفاوت تر از همیشه چرا که آنها با حضور در کنار کودکان بی سرپرست خنده را به آنها هدیه دادند و باعث رقم زدن یک روز به یادماندنی برای کودکانی شدند که همانند یک فرشته بر روی زمین قرار دارند.

این دیدار خیرخواهانه فوتسال از ساعت 18 در ورزشگاه هنگام تهران برگزار شد که تیم خیریه ملائک توانست در مقابل یاران نیما نکیسا در تیم ستارگان سینما و موسیقی ایران به برتری دست یابد.

در این دیدار تیم ستارگان سینما و موسیقی ایران با این ترکیب در میدان حاضر شدند:

نیما نکیسا، مسعود سیفی، پویا امینی، فرهاد جم، هومن جوادی، شهاب عباسی، علی لهراسبی، داود ناتور، مرتضی علی آبادی، مجید یاسر، مهدی ماهانی، ابولفضل همراه، رامین راستاد

سرمربی: محمدرضا مهرانپور، سرپرست: علی کاظمی، عکاس: مهدی علیاری، مهسا گذشتی و مدیر سانه و رابط عمومی: سهیل سعادتمندی

ترکیب تیم همیاران ملائک: امیر سلیمانی، شهاب بیات، هژیر مرادی، محمدصادق زورجویان، سهیل شاه حسینی، سپهر هدایتی، مهدی هدایتی، کورش شاهی، مجید سیرانی، سپهر مونسان، محمود سیانکی، علیرضا قصری، فرهاد افراسیابی

مربی: امید کریمی

گفتنی است این دیدار سه مهمان ویژه نیز داشت: رضا بنفشه خواه، سعید کرمانی و شراره رخام که از نزدیک شاهد این دیدار بودند.

همچنین، موسسه خیریه ملائک، یک مرکز خیریه نگهداری از کودکان بی سرپرست و بدسرپرست است که زیر نظر بهزیستی فعالیت می کند و به صورت مردمی (هیئت امنا) اداره می شود. پنج آزاده دفعا مقدس مرکز خیریه «ملائک»، ویژه کودکان بی سرپرست را برای حمایت و نگهداری از دختران کودک و نوجوان راه اندازی کرده اند.

Leave a Reply

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.